cropped-logofinal.png

organizujeme:

Mgr. Adriana Šaradínová

Som certifikovaná výživová poradkyňa a pomáham svojim klientom, aby sa vo svojom tele cítili dobre a boli spokojní sami so sebou. 

V práci sa denne stretávam s ľuďmi, ktorí kvôli redukcii hmotnosti už vyskúšali rôzne „zaručené“ diéty na rýchle schudnutie. Ibaže diétovať sa nedá večne a tak po skončení diéty sa u nich dostavil JOJO efekt a kilá sa im vrátili rýchlo naspäť. Diéty majú zmysel vtedy, keď potrebujeme upraviť stravu z nejakého zdravotného dôvodu, napríklad pri celiakii je to bezlepková diéta, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka zase bezmliečna diéta a pod.

Zdravý človek však nepotrebuje diétu, ale dlhodobo udržateľný, pestrý a nutrične vyvážený jedálniček.

A tak spolu s klientmi zostavujeme pre nich chutný, zdravý a nutrične vyvážený jedálniček, ktorý zohľadňuje ich denný režim, chuťové preferencie, potravinové alergie a intolerancie, či iné obmedzenia v strave.

Mám rada svoju prácu a svoje vedomosti si neustále rozširujem individuálnym vzdelávaním. Absolvovala som množstvo kurzov, seminárov a odborných prednášok a svoje skúsenosti odovzdávam  klientom. Pomáham im pri chudnutí, naberaní svalovej hmoty, úprave stravovacích návykov či zlepšovaní ich zdravotného stavu.

Žiadne drastické diéty a JOJO efekty, ale dlhodobé a vytúžené výsledky. Pretože u nás sa chudne s ÚSMEVOM a s PLNÝM BRUCHOM 😊 

MOJE SLUŽBY:

Poradenstvo v oblasti zdravej výživy
Stravovací plán na mieru
Diagnostika zloženia tela
Analýza stravovacích návykov
Odborné prednášky

ABSOLVOVANÉ KURZY A CERTIFIKÁTY:
Výživový poradca
Manažment obézneho klienta
Praktické zručnosti potrebné pre manažment obézneho klienta
Športová výživa
Výživa detí a žien počas tehotenstva a dojčenia
Analýza stravovacích návykov a suplementácia
Aplikácia Planeat – pokročilá úroveň
Asistent výživy